Model działania
Grupa InConcept zrzesza firmy zajmujące się pośrednictwem w sprzedaży i pośrednictwem finansowym (szczególnie w obszarze kredytów ratalnych). Jesteśmy odpowiedzialni za dostarczanie nowych produktów do sprzedaży w ramach sieci oraz negocjowanie ich parametrów. Bazujemy na relacjach zbudowanych podczas wieloletniej współpracy  z Agentami oraz Przedsiębiorcami prowadzącymi  placówki handlowe na terenie całego kraju. Dysponujemy już poważną siłą sprzedażową składającą się ze znacznej ilości firm zatrudniających wielu mobilnych przedstawicieli handlowych.

Filozofia
Podstawami filozofii naszej firmy są: innowacyjność, perfekcja we wszystkich obszarach działalności oraz  natychmiastowa gotowość do działania w przedmiocie naszego zainteresowania biznesowego.

Aplikacja sprzedażowa
Posiadamy uniwersalną aplikację sprzedażową, która z powodzeniem może obsłużyć  wielopoziomową sprzedaż kilku produktów średniej wielkości banku.

Gotowość do podejmowania wyzwań
oraz  elastyczność  pozwala nam na  bardzo szybkie dostosowywanie się do potrzeb naszych Partnerów oraz zmieniającego się dynamicznie rynku.

O firmie Inconcept Sp. z o.o.
Firma InConcept Sp. z o.o. powstała w 2011 r. a jej założycielami są osoby z wieloletnim doświadczeniem z zakresu bankowości, finansów oraz sprzedaży. Zajmujemy się organizacją sprzedaży usług finansowych poprzez sieć współpracujących na terenie całej Polski Agentów oraz firm handlowych. Oferujemy przede wszystkim usługi kredytowe i ubezpieczeniowe dla osób fizycznych.
Logowanie
Agro kredyty
Grupa Inconcept
Gwarancje
Kontakt
Raty
Energia
Inconcept logo
© Inconcept Sp. z o.o.  Wszystkie prawa zastrzeżone.
Grupa Inconcept
Raty
Gwarancje
Energia
Kontakt
Agro